سایت در حال طراحی اختصاصی است و ممکن است با اختلالاتی مواجه شوید

طراحی بی نهایت با طرح گرام

طرح گرام ، مرجع دانلود فایل لایه باز ایرانی با دارا بودن آرشیو عظیم طرح های لایه باز ایرانی فعالیت خود را از بهار 1402 آغاز نمود.تیم ما شامل طراحان حرفه ای مسلط به فتوشاپ و نرم افزارهای گرافیکی می باشد که فایل های لایه باز با کیفیت ایرانی را در اختیار کاربران قرار می دهند.

طرح های بروز و متنوع

فایل های لایه باز طرح گرام بصورت روزانه به سایت اضافه میشوند و شامل دسته بندی های متنوعی از کسب و کارها و خدمات میشوند که میتوانید متناسب با موضوع کسب و کار خود یا کارفرما از آنها استفاده کنید.

بزرگترین آرشیو فایل های لایه باز

طرح گرام دارای آرشیو بیش از 5000 طرح لایه باز ایرانی می باشد که به مرور به سایت اضافه خواهند شد . همچین آرشیو کاملی و با طراحی اختصاصی ایرانی در سطح وب کم نظر است.این آرشیو بزرگ روزانه در حال بزرگتر شدن نیز  می باشد.

طراحی سریع و آسان

شما میتوانید متناسب با موضوع خود فایل لایه باز موردنظر را در طرح گرام پیدا کرده و به ویرایش و شخصی سازی آن بپردازید و سرعت طراحی خود را بالا ببرید.

پکیج های طراحی

پکیج هایی که شامل تعداد زیادی فایل لایه باز با دسته بندی مشخص می باشد و مناسب طراحان ، چاپخانه ها و صاحبان مشاغلی می باشد که میخواهند یکجا به همه طرح ها دسترسی داشته باشند.

ما همواره در کنار شما هستیم